Prodej a servis vozů SCANIA

Drobečková navigace

Úvod > Prodej

Prodej

Společnost ProScan a.s. prodává nová vozidla značky SCANIA a dále zprostředkovává nákup a prodej použitých vozidel.
Díky promyšlenému modulárnímu systému nabízíme našim zákazníkům nové vozidlo stavěné přímo na míru pro daný segment přepravy. Obchodní zástupci jsou školeni a testováni výrobním závodem SCANIA.

Scania R

osobitá kabina řady R je pevnější a zároveň elegantnější než kdykoli předtím. Připravte se na pozornost, kterou přitáhnete sportovní nástavbou, která nanovo určuje měřítko dokonalosti v segmentu dálkové přepravy. Vytrvalá a všestranná vozidla řady R se skvěle hodí pro váš život na cestách.

Scania S

Zvyšuje standart v oblasti pohodlí řidiče i na dlouhých vzdálenostech. Objevte luxusní interiér, který byl navržen pro prostorné bydlení. Rovná podlaha, rozšíření odkládacích prostor a výjimečný výhled z místa řidiče, to vše přispívá k její unikátní atraktivitě.

Scania XT

Je připravena i na ty nejnáročnější úkoly. Řadu Scania XT je možné přizpůsobit náročnému prostředí a zajistit tím produktivní provoz nepřerušený závadami a odstávkami.

Použitá vozidla

V případě zájmu o nabídku použitého vozu, kontaktujte našeho prodejce, který ji pro Vás připraví a domluví se s Vámi na jeho prohlídce.

Obchodní zástupci

Petr Homolka

Liberec, Jablonec nad Nisou
Trutnov a Náchod

Tel. +420 737 213 687

E-mail petr.homolka@proscan.cz

Jan Matějka

Jičín, Semily, Rychnov nad Kněžnou,
Ústí nad Orlicí a Svitavy

Tel. +420 737 213 683

E-mail jan.matejka@proscan.cz

Tomáš Březina

Pardubice, Hradec Králové a Chrudim

Tel. +420 737 213 693

E-mail tomas.brezina@proscan.cz